WEEKEND PENNANT FIXTURES 2019/2020 SEASON

OVENS AND MURRAY BOWLS REGION – PENNANT FIXTURE 2019/20
WEEKEND – Division A1
Rd Date Home Team Away Team   Rd Date Home Team Away Team
1 12-Oct-19 Rutherglen Benalla 8 7-Dec-19 Benalla Rutherglen
Wangaratta Kiewa Kiewa Wangaratta
Wodonga YMGCR YMGCR Wodonga
Yarrawonga Corowa Civic Corowa Civic Yarrawonga
2 19-Oct-19 Benalla Kiewa 9 14-Dec-19 Kiewa Benalla
Corowa Civic YMGCR YMGCR Corowa Civic
Rutherglen Wodonga Wodonga Rutherglen
Yarrawonga Wangaratta Wangaratta Yarrawonga
3 26-Oct-19 Kiewa Rutherglen 10 11-Jan-20 Rutherglen Kiewa
Corowa Civic Wangaratta Wangaratta Corowa Civic
Wodonga Yarrawonga Yarrawonga Wodonga
YMGCR Benalla Benalla YMGCR
4 2-Nov-19 Benalla Yarrawonga 11 18-Jan-20 Yarrawonga Benalla
Corowa Civic Wodonga Wodonga Corowa Civic
Wangaratta Rutherglen Rutherglen Wangaratta
YMGCR Kiewa Kiewa YMGCR
5 9-Nov-19 Kiewa Corowa Civic 12 25-Jan-20 Corowa Civic Kiewa
Wodonga Benalla Benalla Wodonga
Rutherglen Yarrawonga Yarrawonga Rutherglen
Wangaratta YMGCR YMGCR Wangaratta
6 23-Nov-19 Benalla Corowa Civic 13 1-Feb-20 Corowa Civic Benalla
Rutherglen YMGCR YMGCR Rutherglen
Wangaratta Wodonga Wodonga Wangaratta
Yarrawonga Kiewa Kiewa Yarrawonga
7 30-Nov-19 Benalla Wangaratta 14 8-Feb-20 Wangaratta Benalla
Corowa Civic Rutherglen Rutherglen Corowa Civic
Kiewa Wodonga Wodonga Kiewa
YMGCR Yarrawonga Yarrawonga YMGCR
Finals: Elimination/Qualifying 15 Feb 20, Prelim 22 Feb 20, Final 29 Feb 20
WEEKEND – Division A2
Rd Date Home Team Away Team   Rd Date Home Team Away Team
1 12-Oct-19 Benalla Corowa RSL 8 7-Dec-19 Corowa RSL Benalla
Chiltern Wodonga Wodonga Chiltern
Myrtleford Moira Moira Myrtleford
YMGCR Mansfield Mansfield YMGCR
2 19-Oct-19 Chiltern Myrtleford 9 14-Dec-19 Myrtleford Chiltern
Moira Mansfield Mansfield Moira
Wodonga Corowa RSL Corowa RSL Wodonga
YMGCR Benalla Benalla YMGCR
3 26-Oct-19 Benalla Mansfield 10 11-Jan-20 Mansfield Benalla
Corowa RSL Chiltern Chiltern Corowa RSL
Moira Wodonga Wodonga Moira
Myrtleford YMGCR YMGCR Myrtleford
4 2-Nov-19 Benalla Chiltern 11 18-Jan-20 Chiltern Benalla
Mansfield Myrtleford Myrtleford Mansfield
Moira Corowa RSL Corowa RSL Moira
Wodonga YMGCR YMGCR Wodonga
5 9-Nov-19 Corowa RSL Mansfield 12 25-Jan-20 Mansfield Corowa RSL
Moira Benalla Benalla Moira
Myrtleford Wodonga Wodonga Myrtleford
YMGCR Chiltern Chiltern YMGCR
6 23-Nov-19 Benalla Myrtleford 13 1-Feb-20 Myrtleford Benalla
Chiltern Moira Moira Chiltern
Wodonga Mansfield Mansfield Wodonga
YMGCR Corowa RSL Corowa RSL YMGCR
7 30-Nov-19 Corowa RSL Myrtleford 14 8-Feb-20 Myrtleford Corowa RSL
Mansfield Chiltern Chiltern Mansfield
Moira YMGCR YMGCR Moira
Wodonga Benalla Benalla Wodonga
Finals: Elimination/Qualifying 15 Feb 20, Prelim 22 Feb 20, Final 29 Feb 20
WEEKEND – Division A3
Rd Date Home Team Away Team   Rd Date Home Team Away Team
1 12-Oct-19 Beechworth Bright 8 7-Dec-19 Bright Beechworth
Wangaratta Benalla Benalla Wangaratta
Wodonga Yarrawonga Yarrawonga Wodonga
Yackandandah Rutherglen Rutherglen Yackandandah
2 19-Oct-19 Beechworth Wodonga 9 14-Dec-19 Wodonga Beechworth
Bright Benalla Benalla Bright
Rutherglen Yarrawonga Yarrawonga Rutherglen
Yackandandah Wangaratta Wangaratta Yackandandah
3 26-Oct-19 Benalla Beechworth 10 11-Jan-20 Beechworth Benalla
Wangaratta Rutherglen Rutherglen Wangaratta
Wodonga Yackandandah Yackandandah Wodonga
Yarrawonga Bright Bright Yarrawonga
4 2-Nov-19 Bright Yackandandah 11 18-Jan-20 Yackandandah Bright
Rutherglen Wodonga Wodonga Rutherglen
Wangaratta Beechworth Beechworth Wangaratta
Yarrawonga Benalla Benalla Yarrawonga
5 9-Nov-19 Benalla Rutherglen 12 25-Jan-20 Rutherglen Benalla
Wodonga Bright Bright Wodonga
Yackandandah Beechworth Beechworth Yackandandah
Yarrawonga Wangaratta Wangaratta Yarrawonga
6 23-Nov-19 Beechworth Yarrawonga 13 1-Feb-20 Yarrawonga Beechworth
Bright Rutherglen Rutherglen Bright
Wangaratta Wodonga Wodonga Wangaratta
Yackandandah Benalla Benalla Yackandandah
7 30-Nov-19 Benalla Wodonga 14 8-Feb-20 Wodonga Benalla
Bright Wangaratta Wangaratta Bright
Rutherglen Beechworth Beechworth Rutherglen
Yarrawonga Yackandandah Yackandandah Yarrawonga
Finals: Elimination/Qualifying 15 Feb 20, Prelim 22 Feb 20, Final 29 Feb 20
WEEKEND – Division B1
Rd Date Home Team Away Team   Rd Date Home Team Away Team
1 12-Oct-19 Benalla Myrtleford 8 7-Dec-19 Myrtleford Benalla
Moira Mansfield Mansfield Moira
Moyhu St. James St. James Moyhu
Tungamah Swanpool Swanpool Tungamah
2 19-Oct-19 Mansfield St. James 9 14-Dec-19 St. James Mansfield
Benalla Moira Moira Benalla
Swanpool Myrtleford Myrtleford Swanpool
Tungamah Moyhu Moyhu Tungamah
3 26-Oct-19 Benalla Mansfield 10 11-Jan-20 Mansfield Benalla
Moyhu Moira Moira Moyhu
Myrtleford Tungamah Tungamah Myrtleford
St. James Swanpool Swanpool St. James
4 2-Nov-19 Tungamah Benalla 11 18-Jan-20 Benalla Tungamah
Mansfield Moyhu Moyhu Mansfield
St. James Myrtleford Myrtleford St. James
Swanpool Moira Moira Swanpool
5 9-Nov-19 Swanpool Moyhu 12 25-Jan-20 Moyhu Swanpool
Myrtleford Mansfield Mansfield Myrtleford
Benalla St. James St. James Benalla
Tungamah Moira Moira Tungamah
6 23-Nov-19 Benalla Moyhu 13 1-Feb-20 Moyhu Benalla
Moira Myrtleford Myrtleford Moira
Tungamah St. James St. James Tungamah
Mansfield Swanpool Swanpool Mansfield
7 30-Nov-19 Mansfield Tungamah 14 8-Feb-20 Tungamah Mansfield
Myrtleford Moyhu Moyhu Myrtleford
St. James Moira Moira St. James
Swanpool Benalla Benalla Swanpool
Finals: Elimination/Qualifying 15 Feb 20, Prelim 22 Feb 20, Final 29 Feb 20