• Sunday, December 15 9:00 am - 3:00 pm

O&M Sides vs Goulburn Valley – 15 Dec 19

OVENS AND MURRAY BOWLS REGION

VERSUS

GOULBURN VALLEY

Sunday 15th December 2019

The following players have been selected to represent Ovens and Murray Bowls Region against Goulburn Valley at the Benalla Bowls Club on Sunday 9.30am 15th December 2019
Players unavailable please contact John Fisher if unavailable at your earliest convenience on 0428480838 Email ajfisher48@gmail.com
All players to be at the Benalla Bowls Club no later than 9.00 am for a 9.30 start.
SKIP
THIRD
SECOND
LEAD
Ian Brimblecombe
(Wangaratta)
Peter McLarty
(Wodonga)
Mark Moran (M
(Moira)
Gary Sanders
(YMGCR)
Tim Cromie
 (Yarrawonga)
Ryan Davies
(Corowa RSL)
Stephen Coulston
 (Wodonga)
Adam Streltchenko
(Wodonga)
Josh Rudd
 (Wodonga)
Mason Bayliss
 (Wodonga)
Daren Salan
(Benalla)
Ray Moon
 (Wodonga)
Tom Webb
(Corowa Civic)
Kevin Morrison
(Benalla)
Tyson Cromie
(Yarrawonga)
Wayne Lee
(Corowa RSL)
Chris Cooney
 (Benalla)
Chris Langdon (Rutherglen)
Kyle Pugh
(Benalla)
Rob Bartell
 (Kiewa Valley)
Paul Davies
(Wodonga)
Sam Beaton
(Benalla)
Rick Robinson
(Beechworth)
Ethan Fruend
(Wangaratta)
 
OFFICIAL RINK
Ian Bilney (S) Noel Murrell, Graham Moore, John Fisher

O&M Womens Side vs Goulburn Valley – 15 Dec 19

OVENS AND MURRAY BOWLS REGION

VERSUS

GOULBURN VALLEY

Sunday 15th December 2019

The following players have been selected to represent Ovens and Murray Bowls Region against Goulburn Valley at the Benalla Bowls Club on Sunday 9.30am 15th December 2019

Players unavailable please contact John Fisher if unavailable at your earliest convenience on 0428480838 Email ajfisher48@gmail.com

All players to be at the Benalla Bowls Club no later than 9.00 am for a 9.30 start.

SKIP THIRD SECOND LEAD
Anne Miles
(Y.M.G.C.R)
Claire Sanders
(Y.M.G.C.R)
Jodie Fruend
(Wangaratta)
Barb McDonald
(Myrtleford)
Mary Tragardh
(Yackandandah)
Carol Fair
(Bright)
Lyn Foots
(Mansfield)
Laureen Smith
(Y.M.G.C.R)
Kylie Whitehead
(Wodonga)
Deb Crothers
(Kiewa Valley)
Caroline Reilly
(Y.M.G.C.R)
Marg Bedford
(Wodonga)
Jude Bartel
(Kiewa Valley)
Peta Mattys
(Wangaratta)
Rhonda Irvine
(YMGCR)
Sue Middleton
(Y.M.G.C.R)
Sharon Warfe
(Benalla)
Gail Banfield
(Benalla)
Peta Mattys
(Wangaratta)
Karen Nicholls
(Benalla)
Kerri Leask
(Benalla)
Cheryl Lewis
(Myrtelford)
Robyn Moore
(YMGCR)
Alice Bounader
(Wodonga)